Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Exkurze na Churáňov
Autor: 9.A, četlo 5154 lidí, 2014-10-19 20:05:10
13. 10. jsme se vydali na Churáňov, autobus, který nás měl odvést, pro nás přijel na vlakové nádraží a po té nás odvezl na Churáňov. Cesta autobusem trvala přibližně hodinu a půl. Když jsme dorazili do cíle, tak nás čekala cesta lesem. Nebyla to jenom obyčejná stezka lesem, ale na stezce byly informační tabule, co se týče lesa. Tabulí bylo 9, na každé nás čekalo něco nového a naštěstí i zastávka. Na Churáňově jsme ušli okolo 12 kilometrů, byl to tedy celkem pořádný zápřah. Když jsme ukončili cestu na Churáňově, tak jsme nasedli do autobusu a jeli další přibližně půl hodinu na další zastávku Jezerní slať. Zastávka nebyla moc dlouhá, pouze jsme vysedli z autobusu a šli se podívat na rašeliniště. Na zastávce byla také rozhledna, takže kdo chtěl, mohl si na ni vylézt a měl vynikající výhled na krásné okolí. Toto nebyla naše poslední zastávka, jako další jsme se zastavili na Chalupské slati, která tentokrát byla plná vody. Co nás zaujalo asi nejvíc z celého výletu, bylo dětské hřiště na poslední zastávce. Cestou zpět jsme ale narazili na autonehodu, která nás zdržela ale naštěstí ne moc dlouho. Výlet byl celkově vydařený i s hezkým podařeným počasím.
Za 9.A
Zdeňka Frühaufová
Antonín Zlámal

Churáňov 9.AChuráňov 9.AChuráňov 9.AChuráňov 9.A