Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

CHATA POD KLETÍ - 6.A
Autor: Zuzana Švejdová, četlo 5031 lidí, 2015-10-07 07:13:58
Na chatu pod Kletí jsme vyrazili ve čtvrtek 24.9. v 8:20, kdy jsme měli sraz na vlakovém nádraží. Jeli jsme ale autobusem, protože byla výluka. Vystoupili jsme v Holubově, kde na nás čekaly dva vzkazy. Měli jsme se rozdělit do čtyř skupin a pojmenovat se tak, aby každé dvě spolu souvisely -( Mickey Mouse a Disney ) a ( Uprchlíci a Imigranti ).
Pak jsme pokračovali do Krásetína, kde na nás čekaly paní učitelky Morongová a Kalíšková. Zahráli jsme si tři hry a vyrazili na chatu. Na cestě lesem jsme se trošku ztratili, ještě že kluci našli cestu.
Když jsme dorazili a ubytovali se, začali jsme vyrábět něco z přírodnin a věcí, které jsme dostali. Skupině Disney se podařila krásná chobotnice, která se stala naším třídním maskotem.
Odpoledne přijela Hančí Kocourková, s kterou jsme hráli další hry a vytvářeli papírové baterky ( papíry , na které jsme si psali hezké vzkazy ).
Navečer jsme já, Kačka a Niky uvítaly rodiče, všichni jsme jim ukázali naše výtvory, zahráli jsme si hru, předvedli divadlo, kdy si každá skupina připravila scénku na dvě vylosované pohádky. A než jsme šli spinkat, tak ještě byla stezka odvahy.
Ráno za námi přijel pan učitel Vopat, se kterým jsme lezli po laně na stromech. Po obědě začalo velké balení a cesta domů.
Chata pod Kletí byla super a všichni jsme si to užili!!!
Za 6.A Anička Zegermacherová

Chata pod Kletí 6.AChata pod Kletí 6.AChata pod Kletí 6.AChata pod Kletí 6.A

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 108545, Vaše IP: 3.15.221.136