Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Dopis od Briana
Autor: 8.B, četlo 5234 lidí, 2015-11-10 12:20:32
Ahoj, jak už možná někdo víte, přišel nám dopis od Briana

Kdyby náhodou někdo nevěděl, Brian je chlapec z Keni, kterého jsme si jako škola adoptovali a každým rokem se mu posílají nějaké příspěvky, aby mohl také chodit do školy:)

A toto nám napsal👇

"Drahá Zš Nádraží

Posílám pozdravy, které k vám jdou přes hory, kopce, bažiny. Doufám, že jste 100% mentálně a psychicky zdraví, to samé vaše rodina a kamarádi. Já jsem také v pohodě s rodinou a kamarády. Rád bych vás viděl. Jak to jde ve škole? Doufám, že pracujete dobře a jsem rád, že vám mohu popřát, aby vám to šlo po celou dobu roku. Chtěl bych vám poděkovat za vaši laskavost a lásku, kterou mi dáváte. Chtěl bych si s vámi udržet dobré vztahy. Děkuji vám za všechno, co jste mi poslali, moc si toho cením. Je těžké najít někoho jiného, který by pro mě udělal to, co vy. Jsem velmi rád s vámi a vždy budu, protože jsem rád za vás a vaši pomoc. V Keni jsme připraveni sklízet naši úrodu, ačkoli to nebude hojná sklizeň. Jsme rádi, že to přijmeme, tak jak to je. Tady je proměnlivé počasí jako obvykle, ale my to upravujeme odpovídajícím způsobem, proto aby to nezasahovalo do mých školních výsledků. Protože vždycky slibuji, že budu těžce pracovat (budu se více snažit). Nakonec bych vám chtěl poděkovat za vaši spolupráci, posílám vám požehnání.

Ahoj, váš věrný Brian Ojwang

Asistováno bratrem Fredrick Ojwang

(Přeložil Petr Zíka z 9.A)

Za 8.B Karolína Nováková.

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 51, Vaše IP: 18.219.63.90