Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Balada pro banditu
Autor: Lucie Schinková, četlo 6895 lidí, 2016-02-01 19:48:07
Ve středu 27. ledna navštívili žáci osmých a devátých tříd Městské divadlo v Českém Krumlově. Zhlédli představení "Balada pro banditu" v podání příbramského divadla. Poznali tak příběh Nikoly Šuhaje loupežníka i jeho milé Eržiky, příběh o veliké lásce a zradě. Představení velmi oživila živá kapela a pěkné písničky. Všichni žáci ocenili herce dlouhým potleskem. Zpětné vazby:
Divadlo se mi líbilo. Krásně zpívali, byl to skvělý zážitek. Divadlo se mi líbilo, ale bylo mi líto, že zabili Nikolu a Eržika s ním nemohla mít šťastné manželství. Líbil se mi celý příběh. Bylo to hezky zpracované a herci také podali skvělý výkon. Moc se mi líbilo, že hraný příběh byl lemován zpívaným textem. Měli to hezky zpracované a provedené. Nejvíce se mi líbilo, jak Nikola našel cestu k Eržice i přes nebezpečí, které mu hrozilo. Konec byl smutný.
Určitě bylo hezké, jak herci hráli, tancovali i zpívali. Písničky mi v hlavě zněly ještě druhý den, protože byly hezké.

Balada pro banditu

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 114808, Vaše IP: 3.16.15.149