Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Dopis královně Alžbětě
Autor: Kateřina Kalíšková, četlo 7568 lidí, 2016-04-17 10:11:47
Čtvrtek 21. dubna bude ve Velké Británii dnem velkých oslav. V tento den bude totiž královna Alžběta II. slavit své již 90. narozeniny. A tak jsme se rozhodli, že napíšeme královně nějaké milé narozeninové přání.
Minulý týden jsme ve třídách 7.B a 8.C v rámci hodin anglického jazyka na chvilku odložili učebnice a zpestřili si výuku projektovým týdnem nazvaným A letter to the Queen.
Děti se nejprve seznámily s dosavadním královniným životem, dozvěděly se, jak vypadá její typický den, jaké má koníčky a jak například slaví své narozeniny. V 8.C jsme zhlédli i krátkou reportáž. Pak už byl jen krůček k napsání dopisu a dalším zábavným aktivitám jako bludiště, omalovánky či vlastní obrázky královny a jejích domácích mazlíčků. Dětem se dopisy moc povedly! Na to, jak se nám pracovalo, se můžete podívat do přiložené fotogalerie:-)

Dopis královněDopis královněDopis královněDopis královně

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 111118, Vaše IP: 52.54.103.76