Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Zápis do Školní družiny
Autor: JaKr, četlo 22083 lidí, 2017-06-20 15:34:12
Vážení rodiče,
od následujícího školního roku bude probíhat zápis do školní družiny elektronickou formou prostřednictvím formuláře ve webových Bakalářích.

Elektronické přihlašování do školní družiny a školního klubu bude spuštěno 1. 8. - na hlavní stránce v Bakalářích se Vám objeví jako "nevyplněná anketa". Po kliknutí na tuto položku v případě zájmu potvrdíte přihlášku.

Na pořadí při přihlašování nezáleží, při přijímání dětí se budeme řídit podle kritérií pro přijetí, která najdete v sekci školní družina.

21. 8. bude zápis uzavřen a od 27. 8. budou seznamy dětí uveřejněny na webu školy a na veřejně přístupném místě na budově ŠD.

Úhrada poplatků bude následně rovněž probíhat elektronickou formou prostřednictvím ePokladny.

Gabriela Sládková, vedoucí vychovatelka ŠD

V případě jakýchkoli technických problémů pište na adresu správce kriz(at)zsnadrazi.cz

Logo 2 - ZŠ Za Nádražím v Českém KrumlověLogo 1 - ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 54, Vaše IP: 18.191.132.194