Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

CK Beruška 7.B
Autor: 7.B, četlo 6576 lidí, 2017-06-23 21:50:03
14. 6. - 15.6. jsme se vydali na výlet do Počátek na Berušku s paní učitelkou Petráňovou a s paní učitelkou Hermannovou. Všichni jsme si to moc užili, a zde je pár zpětných vazeb.

Na celém výletu se mi nejvíce líbilo lanové centrum, ve kterém jsme s Naty prolezly skoro celou cestu, tedy celé horní patro, protože nám to šlo. Druhý den jsme šli naBěh domorodců, ve kterém šlo o to zvládnout projít africkou divočinu, čekat na kořist ve vodě až po krk nehybně, jít bahnem, potom po čtyřech a nakonec kotrmelec v bahně.

Z aktivit se mi líbila ta noční. Taky jsem si užila, když jsme šly s Anetkou večer pozorovat hvězdy. Na pokoji jsem byla s úžasnýma lidma. Výlet mi ale zkazilo, když mi odjela Terka.

Ping pong byl velmi zábavný, většinu času jsme ho hráli se Štěpánem, sice nám to nešlo, ale tím větší to byla zábava.

Výlet na CK Berušku se mi líbil, bylo tam plno zábavy a spoustu dobrodružství. Nejvíc se mi líbil běh domorodců, museli jsme překonat spoustu překážek. Nejdříve jsme museli přebrodit rybník a ulovit kořist, abychom neměli hlad. Kořist jsme úspěšně ulovili a pokračovali jsme ve zdolávání zkoušky dospělosti. Museli jsme se připravit na boj, váleli jsme sudy přes lesní cestu. Pokračovali jsme dál a dostali jsme se na území nepřátelského kmene, který nemá rád dívky. Museli jsme je schovat pod hromadu větví a lesní hrabanky. Naštěstí je nepřátelský kmen neobjevil. Potom jsme se brodili hlubokým bahnem, aby nás nespatřila divoká zvěř. Nakonec jsme museli v bahně udělat kotrmelec. Já se tam sekl, ale naštěstí mě paní učitelka Petráňová zachránila.

Výlet se mi moc líbil, i když jsem si hned při první hře zranila nohu a tím pádem jsem nemohla skoro nic dělat. Ale mně to vůbec nevadilo, protože jsem si zase mohla povídat s kamarády. Byli tam taky super vedoucí - Kačka, Štýfa, Wolfy, se kterými byl tento výlet ještě lepší.

Nejvíc se mi líbila noční aktivita. Nejdřív jsem se bála, ale pak to byla velká sranda. Měli děsný masky. Byla jsem ráda, že s námi jela p. učitelka Petráňová. Bavilo mě, že jsme si tam mohli cokoli zahrát.

Nebo mě také bavila hra vlajky. Rozdělili jsme se do dvou skupin. Jedna skupina měla horní část lesa a druhá spodní část. Každá skupina si udělal kruh z provazu a do toho kruhu se daly náhradní životy.Pak se rozmístily vlajky a pár lidí hlídalo vlajky, ale nesměli se jich dotýkat. Zbytek lidí šel do útoku ? cílem bylo ukrást vlajky druhému týmu. Byla to super hra, ale ani jednou jsme nevyhráli.

Jonáš Mojcher a třída 7.B

Beruščí výlet 7.BBeruščí výlet 7.BBeruščí výlet 7.BBeruščí výlet 7.B

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 46, Vaše IP: 18.119.107.161