Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Techmánie 5. C
Autor: Kateřina Sládková, četlo 8135 lidí, 2017-10-20 12:27:10
Zajímá vás, co jsem si v Techmánii nejvíc užila? Líbilo se mi tam úplně všechno. Nejprve jsme ještě s pár dětmi jely dodávkou, protože nás bylo moc. Hned po příjezdu začínal pokus s tekutým dusíkem. Když se do něj ponoří balónek, rajče a maršmelouny, zledovatí, ale když si poliješ ruku, nic se nestane, protože je teplá. Každý si to mohl vyzkoušet.
Byl to zajímavý efekt, dusík udělal kouř. Potom jsme si mohli projít celý areál s poučnými atrakcemi - rýžování zlata, zmrazení stínu, Titanik - nakloněná rovina, různě pouštět vodu. Atrakcí byla spousta, ale asi jsme všechny neprošli, což je škoda. Pak jsme šli na 3D film Sen o létání, který byl o tom, jak se lidé, kteří sní o létaní, to snaží uskutečnit. Ale jak řekl Lukáš, smutné bylo, že někteří při vynálezech zaplatí životem. Byli jsme i v planetáriu, kde bylo vše vysvětlené pro děti.
Líbilo se mi, jak to bylo zábavné a zároveň poučné. Škoda, že jsme tam nebyli déle. Určitě tam ještě někdy pojedu, protože to tam bylo super. Můžu jenom doporučit.
Viola Pomijová 5. C

Techmánie 5.C Techmánie 5.C Techmánie 5.C Techmánie 5.C

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 112008, Vaše IP: 3.144.97.189