Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

TALENT Jihočeského kraje 2017
Autor: Iva Hermannová, četlo 8095 lidí, 2018-02-22 15:05:26
20. 2. 2018 proběhlo v Českých Budějovicích vyhlášení výsledků Talent Jihočeského kraje 2017. Gratulujeme našemu bývalému absolventovi Petru PUČILOVIk získání 1. místa v mladší kategorii technických oborů.

Petr získal toto ocenění za úspěchy na soutěžích v programování, konkrétně kategorii Tvorba webu (mládež + žáci). V sedmé třídě obsadil 7. místo. V osmém ročníku se již posunul na 2. místo v KK a v devátem ročníku ve školním roce 2016 - 17 obsadil opět 2. místo a postoupil do ústředního kola v Hradci Králové, kde obsadil 12. místo v kategorii, která je společná pro žáky ZŠ i studenty SŠ.
V roce 2017 se rovněž se svou absolventskou prací, kterou u nás žáci 9. ročníku vypracovávají v oblasti, které se více věnují či která je zajímá, účastnil SOČ v oboru Informatika. Jednalo se o vytvoření webové aplikace s názvem Výuková pexesa a Petr v krajském kole SOČ Jihočeského kraje obsadil 2. místo.

Tuto webovou aplikaci si můžete spustit na této adrese

Ve školním roce 2016 - 17 se rovněž zúčastnil fyzikální olympiády a v OK obsadil 1. místo a postoupil do KK, kde obsadil 7. místo.

Petrovi děkujeme za krásnou tečku jeho působení na naší škole a přejeme v jeho dalším studiu na gymnáziu hodně úspěchů nejen v technických oborech.

Talent 2017Talent 2017Talent 2017Talent 2017

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 28, Vaše IP: 3.22.181.209