Dnes je Středa 22.8.2018 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Atleti na jedničku
Autor: Oldřich Záhoř, četlo 1459 lidí, 2018-05-11 09:22:19
Ve čtvrtek 10. května proběhlo okresní klání atletických družstev škol. V konkurenci osmi účastníků se stejně jako loni nejlépe umístil tým našich mladších žáků, který s přehledem ovládl soutěž. Ve složení: J. Jelínek (1. místo 60m), Z. Fousek (1. místo skok daleký, 2. místo skok vysoký), T. Soběslavský (2. místo hod míčkem), M. Matějček (2. místo běh 1000m), V. Rosina, K. Hončík, O. Šopík, I. Solař a J. Nepivoda se kluci výborně doplnili, a i když ne všichni získali umístění takříkajíc "na bedně", všem náleží gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci školy. Vzhledem k nesrovnalostem ve výsledcích v kategorii starších žákyň nemůžeme spolehlivě určit, jakého umístění nakonec dosáhli. I jim samozřejmě děkujeme za předvedené výkony, z nichž mnohé byly opravdu vynikající.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 22940, za uplynulou hodinu: 594759, Vaše IP: 54.80.87.62