Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Global Teacher Prize Czech Republic
Autor: Iva Hermannová, četlo 6407 lidí, 2018-06-15 12:37:32
Ve čtvrtek 14. 6. 2018 proběhlo v Praze v 18 hodin slavnostní vyhlášení vítězů Global Teacher Prize Czech Republic 2018, soutěže, ve které se udělují ceny pro inspirující pedagogy a průvodce vzděláváním.

Soutěž probíhala od 1. ledna 2018 a to čtyřkolově. Z vybraných 30 semifinalistů postoupilo do finále 10 pedagogů, které navštívila pak během května odborná porota v místech jejich působiště, tedy i naší školu a 5. C - současnou třídu Katky Sládkové.

Blahopřejeme k této krásné ceně a budeme držet palce v mezinárodním kole. Finalisté, kteří se umístili na prvních třech místech, obdrželi kromě osobní ceny cenu i pro školu, na které působí, a to v podobě poukázky v hodnotě 20 000 Kč na výběr produktů od hlavního partnera ceny, společnosti Albi.

Za kolegy Iva Hermannová

Global Teacher PrizeGlobal Teacher PrizeGlobal Teacher PrizeGlobal Teacher Prize

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 112627, Vaše IP: 3.138.114.94