Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Rafty 9.B
Autor: 9.B, četlo 8937 lidí, 2018-06-25 09:21:38
Ve čtvrtek jsme se se třídou vydali na školní výlet na rafty. Čtvrteční den byl slunečný a byli jsme rádi, že nám vyšlo krásné počasí. Dali jsme si sraz v 8:35 na Špičáku a tím náš poslední společný výlet začal. Nejdříve jsme se dopravili do Vyššího Brodu, kde jsme si zapůjčili rafty, vesty a pádla a vyrazili na naší celodenní cestu na vodě. Cestou jsme si dali pár přestávek, odpočinuli si, najedli a dále pokračovali v naší cestě do cíle, což byl kemp Branná. Jakmile jsme dorazili do kempu, vytáhli jsme rafty z vody a šli si postavit stany, abychom se "zabydleli". Dále jsme měli volný večer a společně jsme poseděli na dekách a na lavičce, kde jsme si povídali, společně se smáli a vzpomínali na společně strávená léta. V pozdějších hodinách se pár lidí šlo podívat do pergoly, kde bylo veselo. Zpívali jsme, tancovali, ale někteří z nás si také chvilkami pobrečeli. Jelikož jsme dobrá parta, tak jsme se navzájem povzbudili a užívali si poslední společné chvíle. Druhý den ráno jsme se vydali na zpáteční cestu, bohužel nám klesla teplota a s teplotou i nálada. Většina z nás byla mokrá z jezů a promrzlá, ale i přes to jsme si i tuto cestu užili. Jakmile jsme dorazili do kempu v Českém Krumlově, rozloučili jsme se a vydali se každý domů. Tento výlet jsem si moc užila a věřím, že nejsem sama. Byl to náš poslední společně strávený výlet a mrzí mě, že jsme tam nebyli všichni. Tato třída mi bude moc chybět. Za 9.B Barča Šnoblová.

Rafty 9.BRafty 9.BRafty 9.BRafty 9.B

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 113979, Vaše IP: 18.223.107.149