Náš výlet

Náš výlet do Černé v Pošumaví započal na vlakovém nádraží 14. června. Sešli jsme se v 8:45 a jeli vlakem do Černé v Pošumaví, do které jsme dojeli o hodinu později. Po krátkém pátrání jsme dorazili do kempu, ve kterém jsme se ubytovali.
Po pár volných hodinách, kdy jsme se koupali a odpočívali na pláži u našeho kempu, jsme se vydali do lanového centra. V něm jsme si nejdříve vyzkoušeli jednoduché překážky, poté jsme měli instruktáž o bezpečnosti na opravdové trase. Ve zhruba 20 metrové výšce jsme zdolávali nejrůzněji náročné překážky a museli si dávat pozor, abychom nespadli. Následovala večeře a poté film Wonder Woman. Film skončil o půlnoci a ten den jsme už žádné aktivity neměli.
Druhý den jsme se po snídani vydali na paintball. Ráno jsme si sbalili věci a vyrazili. Po půl hodině cesty jsme došli na místo, kde jsme si vybrali oblečení, rukavice, helmu, rozdělili se do týmů a dostali svou vlastní paintball zbraň se 100 kuličkami. Týmy byly 3, z toho 2 byli žáci naší třídy a 3. byli opravdu zdatní hráči, kteří hrají paintball každý den. Během následujících tří hodin jsme si stihli zahrát 4 hry, 3 byly rozdělené na týmy a poslední "všichni proti všem". Následoval dobrý oběd. Po obědě jsme se vrátili na chatky, užili si poslední chvíle na pláži a jeli autobusem domů, kam jsme přijeli asi v 16:00.

Za 9.A Martin Maňásek a Aleš Veis

Martin ve vlakuCesta do Černé ...AlešEvičkaNaše chatky v autokempu Na TerasáchJdeme se koupat ...Osmělujeme seKoupáníNa plážiKoupáníOpalováníKoupeme se Zápasy ve voděBalance parkBalance parkMartin na překážceBalance parkStupe na překážceMakyRáďaPan učitel PilařGábiAdélkaAlešBalance parkPavoučice v sítiOblékáme postrojePřípravaPřípravaJištění GábiJištění MartinaInstrukcePosloucháme instrukcePřed lezenímLanové centrumLanové centrumPříprava 2. skupinyMartin2. skupina"Jenom aby nespadli ..."Lanové centrum LukyPepaVečer v letním kiněV letním kiněFilm "Wonder woman"Čekáme na paintballČekáme na paintballPepa Oblékáme se ... PaintballPaintballSkupinové fotoLukyA jde se hrát ...