Konverzační soutěž v AJ - výsledky

V pondělí 5. 2. se konala konverzační soutěž v anglickém jazyce. Tato soutěž probíhá vždy ve dvou kategoriích a skládá se ze dvou částí - poslechové a konverzační. V 1. kategorii (7. ročníky) se letos účastnil pouze jeden jediný budoucí nadějný mluvčí Vojta Rosina ze 7.C, který naši školu bude dále reprezentovat v okresním kole.
Ve 2. kategorii (8. + 9. ročníky) už bylo soutěžících více a rozhodnout, který z nich je nejlepší, nebylo vůbec snadným úkolem. Mnozí z nich prokázali skvělé komunikační dovednosti, takže se porota nakonec musela rozhodovat především podle zvládnutí poslechové části (výsledná listina visí na zdi vedle kabinetu). Výherci v 2. kategorii jsou následující:
3. místo - Tina Lišaníková a Anna Šedivá (9.B)
2. místo - Adéla Jurčíková (8.B)
1. místo - Marek Maňásek (9.B)
Marek naši školu bude taktéž reprezentovat v okresním kole, které se bude konat 21. 2. 2018 v DDM v Českém Krumlově.
Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme!

Konverzační soutěž v AJKonverzační soutěž v AJKonverzační soutěž v AJKonverzační soutěž v AJKonverzační soutěž v AJ