Dnes je Středa 22.8.2018 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

5.A v Praze
Autor: 5.A, četlo 2121 lidí, 2018-04-30 10:58:35
26. dubna jsme se vydali do Prahy. S průvodcem jsme prošli Pražský hrad, chrám sv. Víta, Zlatou uličku, viděli jsme střídání stráží, prošli jsme se až na Staroměstské náměstí a pak jsme jeli metrem i tramvají na výstavu Mumie světa. Přijeli jsme unavení, ale plní dojmů.
Co se nám nejvíc líbilo?
Anežka Nejvíc se mi líbila mučírna na konci Zlaté uličky. Jakub Největší dojem na mě udělalo střídání stráží a metro. Filip Nejvíc se mi líbila katedrála sv. Víta, protože byla nádherná a stříbrná rakev Jana Nepomuckého. Terezka Překvapilo mě, jak byl ten chrám veliký. Emča Líbily se mumie a cesta autobusem. Marcelka Nejlepší byla cesta autobusem a na výstavě jsem potkala vedoucího z tábora. Honza Nejvíce se mi líbily jezdící schody a střídání vojáků na Pražském hradě. Klárka Nejlepší byla cesta autobusem, protože jsme hráli hry s třeťáky. Bavila mě i jízda metrem. Kubovi se líbilo úplně všechno. Bea Nejlepší byly ovladače na výstavě mumií. Tomáš Zaujaly mě mumie, ale nejlepší byla výměna stráží. Mirek Líbila se mi prohlídka hradu, ale nelíbily se mi mumie. Kája Mumie se mi líbily úplně nejvíc. Barča Zklamaly mě mumie, protože tam bylo na mě moc informací a málo času. Johanka Když nám průvodce vyprávěl o Praze, letěl nad námi pytlík a to byl skvělý zážitek. Paní učitelka Hlavně, že jsme se všichni vrátili zdraví.
Zástupce třídy Jakub Antoš

5. A v Praze5. A v Praze5. A v Praze5. A v Praze

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 22939, za uplynulou hodinu: 594758, Vaše IP: 54.80.87.62