Jihočeský zvonek

V pátek 11.4.2014 se v DDM Č. Krumlov konalo okresní kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek.
Letos se rozhodlo zpívat rekordních 50 účinkujících v okrese. I naše škola měla své zástupce. Ondřej Smeykal z 2.B v 0. kategorii získal 3. místo. Duo Veronika Talířová ze 3.A a Ondřej Smeykal z 2.B nezískali žádné umístění, ale zaslouží si velikou pochvalu, protože zazpívat duo v 0. kategorii neměl do této doby nikdo odvahu a Verunce s Ondrou se to moc povedlo. Ve 2. kategorii získalo čestné uznání duo Kateřina Melenová ze 6.B a Petr Pučil ze 6.C. Kačka navíc zpívala i sólově. Ve 4. kategorii se do moderní písně pustil David Bedlán z 8.B. Sklidil největší aplaus u publika, ale umístění nezískal. Všem našim žákům děkujeme za pěknou reprezentaci školy.