Výlet Lipno 6.B

Dne 20.6. jsme se sešli na autobusovém nádraží, odkud jsme vyrazili na Lipno, na "stezku korunami stromů"... Dozvěděli jsme se spoutu informací o dřevě, o lesích, nebo o rozkládání odhozených odpadků. Vyšli jsme až na úplný vršek stezky, kde se snížila teplota a začalo foukat. Potom jsme dolů sjeli dlouhým tobogánem. Nakonec jsme si udělali pauzu na oběd a potom většina znás jeli na koloběžkách a ostatní šli pěšky. Nakonec jsme se svezli na bobové dráze a pak huráá zpátky do Č.K.