Roste u nás nový webmaster

V pátek proběhla v Českých Budějovicích krajská soutěž v programování pro střední a základní školy.

Z naší školy se této soutěže v kategorii Tvorba www stránek, v které byla pouze kategorie pro mládež (tedy 15 až 19 let), zúčastnil Petr Pučil ze 7. C, který se mezi svými soupeři ze středních škol vůbec neztratil. Obsadil 6. místo, přičemž soutěžící na 4. a 5. místě měli jen o jeden a půl bodu a dva body vyšší hodnocení odevzdané práce.

Za úkol měli soutěžící vytvořit formulář podle přesného zadání a kalendář pro aktuální měsíc na celý rok.

Petrovi gratulujeme k předvedenému výkonu, zvláště proto, že vědomosti potřebné k zapojení do takovéto soutěže získal vlastním samostudiem. Nabyté zkušenosti určitě zúročí v dalších ročnících či jiných programovacích soutěžích.

Díky za výbornou reprezentaci naší školy, kde má informatika velmi důležité místo.

Soutěž v programování