Zátoň 8.C

Ve čtvrtek 12. 5. se 8. C sešla na Zátoni, kde jsme hned po příjezdu zahájili svůj první úkol, ve kterém šlo o to, abychom dali ruce dohromady a získali klíč k otevření dveří. Poté jsme hráli skupinové hry, ve kterých jsme spolupracovali v týmech např.: sumo, žlábky, lyže, lžičku, kterou jsme rozpohybovali papírovou kuličku? . Dále jsme představovali naše plakáty vzpomínek na uběhlé ročníky a na naše přestávky, při kterém jsme se dost nasmáli. Ve stejných skupinách jsme hráli hry i vevnitř, a poté přišly na řadu dopisy a dárečky, ze kterých měli všichni radost. Druhý den byl zaměřen hlavně na výběr školy a našeho budoucího povolání. Dělali jsme si svůj akční plán, zjišťovali jsme barvu naší aury, jaký jsme typ člověka v týmu, s kým bychom jeli vlakem. Poslouchali jsme Kačku a Lindu, které nám povídaly o svých školách, dále bývalou paní učitelku Kocourkovou, která nám povídala o jejím životě, a vyvrcholilo to stromem plným povolání, která bychom chtěli vykonávat. Myslím si, že jsme si výlet všichni užili.
Za 8.C Lucie Ungermanová