Výlet 1.A a 3.A

Děti z 1. A a 3. A společně navštívily Chýnovské jeskyně a Muzeum čokolády v Táboře. A jak se jim výlet líbil? - V jeskyních se mi nejvíc líbily drahé kameny. - Stěny byly krásně barevné. - Už vím, jak vypadá mramor. - Za dobré odpovědi jsem dostal jeskynní perly. - Bavilo mě chodit po těch strmých schodech. - Dole byla slyšet podzemní řeka. - Nejlepší byla výstava netopýrů. - Drak měl oči z červených kamínků. - Jeskyně byla úžasná, protože byla strašidelná. - Byla mi tam strašná zima. - Vyrábění z marcipánu bylo ze všeho nejlepší. - Skoro všechen marcipán jsem snědla. - Mně marcipán nechutná, ale koupila jsem si hořkou čokoládu. - Škoda, že jsme nemohli ochutnat čokoládu z fontány. - Pan Bean a jeho auto byly jako opravdoví. - Socha Jardy Jágra byla obrovská. - Čokoládové město znám z reklamy v televizi. - Indiánský náčelník po nás házel čokoládové boby. - V pohádkovém sklepě spali čerti a ježibaba funěla na peci. - Koupil jsem dárky celé rodině.