Školní parlament

21. 9. proběhla naše první schůzka. Kromě 5.A jsme byli alespoň 1 z každé třídy. Jednatelem parlamentu je Ondra Šimeček z 9.C (třída v 1. patře naproti schodům) a jeho zástupcem je Matěj Bereš z 8.A (2. naproti schodům). Zapisovatelem je zase Martin Maňásek z 9.A. Parládio mají tenhle rok Petr Šuhajda (9.B), Lukáš Hluško (9.A) a Patrik Havel (9.C). Asi čtvrt hodiny jsme se navzájem představovali. Probrali jsme více jak devět akcí na tenhle školní rok. Akce vám budou odhaleny během školního roku. Už můžete fotit fotky do fotografické soutěže na téma podzimní zahrada. Více informací naleznete na papírech, které budou dány do tříd příští týden. Členové parlamentu se podepsali na stanovy, které říkají, co má a nemá člen parlamentu za povinnost. Další schůzka bude 19. 10. Snad dorazí všichni.

Za parlament Martin Maňásek z 9. A