Fotografická soutěž - Podzimní zahrada

Podzim na zahradě začíná už v září, kdy se s námi loučí léto, noci začínají být chladné a ani přes den už se moc neohřejeme. Momentů, kdy se dá posedět venku, je čím dál méně. Začátek podzimu přináší jedny z nejkrásnějších dnů v roce. Hřejivé zbarvení listů a záře pozdních květů neodbytně lákají k posledním příjemným chvílím stráveným pod širým nebem. Proto neváhej a zachyť na své fotografii kouzlo podzimních zahrad.
Podmínky soutěže:
Soutěže se může zúčastnit každý žák naší školičky, a to od 22. září do 30. listopadu. Začátkem prosince bude vyhlášen vítěz (budou dvě kategorie 1. a 2. st.).
Každý žák může do soutěže poslat 2 fotografie.
Fotografie musí být vlastní a současná, nesmí být stažena z internetu a upravená. Což znamená, že musí být prokazatelná (žák ji musí mít uloženou ve svém mobilu nebo foťáku). Hodnotit se bude hlavně nápad, který zdokumentujete na fotografii.
Foto ulož na školní stránky, odevzdávání školních prací, do svého ročníku, do své třídy, do složky fotografická soutěž, foto pojmenuj svým jménem a příjmením (př.: Josef_Novák_1.A.jpg).
Škola si vyhrazuje právo použít soutěžní fotografie ve školních materiálech.
Těšíme se na vaše povedené snímky zachycující podzimní zahrady z různých úhlů pohledu. Zdařilé fotografie budou zdobit chodby naší školičky, školní kalendář a výherci se můžou těšit na odměnu.