Florbal - starší dívky

Dívky z 8. a 9. ročníku vyrazily do Kaplice na okresní kolo ve florbalu, kde se sešlo 6 týmů. Konkurence je vždy vysoká - kaplické týmy ze ZŠ Fantova (vítězné družstvo) a ZŠ Školní (2.) , Frymburk (3.), ale i Malonty (4.) a letos přibyl nováček Křemže (6.). Dívky se velmi snažily, spolupracovaly, nahrávaly si, odolávaly agresivnějším soupeřkám, a střílely góly (celkem 8) - Eva G. a Denisa L. po jednom a zbytek Eva Š., která dokázala spoluhráčky rozhýbat. Brankářka Gabriela K. odolávala různě mířeným střelám. Poslední dva zápasy z pěti se vydařily, pěkná podívaná, ale opravdové nasazení dívek nestačilo - obsadily 5. místo. VŠEM dívkám ale patří velké díky za snahu a reprezentaci školy.
KzH

Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice Florbal, starší dívky - Kaplice