ÚSPĚCH V SOUTĚŽI STŘEDOŠKOLÁKŮ

Ve středu 26. 4. 2017 proběhlo v DDM České Budějovice krajské kolo Středoškolské odborné činnosti. Náš žák Petr PUČIL z 9.C se do ní zapojil se svou absolventskou prací, na které začal pracovat už před prázdninami.

Jeho velkým zájmem je programování (viz zpráva níže) a tak si zvolil za téma své absolventské práce tvorbu webové aplikace - výukové pexeso. Jeho konečnou verzi můžete najít na našich stránkách

zaci.zsnadrazi.cz/petrpucil_pexeso_2017/index.php

TVOŘTE, HRAJTE A UČTE SE :-)

Protože jde o velmi kvalitní projekt, zapojil se s ním Petr do SOČ, což pravidla této středoškolské soutěže umožňují. A uspěl! Z deseti prací v oboru Informatika obsadil skvělé 2. místo. Navíc jeho práce projde licitací o postup do celostátního kola! A to vše mezi téměř dospělými studenty. Petr svou práci musel nejen vytvořit, ale i sepsat a v KK obhájit před tříčlennou komisí odborníků. A zvládl to brilantně.

Děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme, aby to celostátní kolo vyšlo :-)

SOČSOČSOČSOČSOČSOČ