Soutěžíme s MĚSTSKOU KNIHOVNOU

Letošní téma TAJUPLNÝ ČESKÝ KRUMLOV patrně oslovilo jen Krumlováky. Při vyhlášení si všichni vyslechli pochvalu nejen pana ředitele knihovny, ale i starosty města.
Ve výtvarné části zvítězil Lukáš Sedlák z 1. A s obrázkem Ohnivý obr v Českém Krumlově.
Do literární části jsme poslali celkem 27 prací.
1. kategorie 2. - 5.třída nebyla hodnocena (jediný příspěvek). Odměnu za odvahu si odnesla Táňa Smeykalová ze 4. B za báseň Tajuplný Krumlov.
V 2. kategorii 6. - 9. zvítězila Adéla Petrášová s 9. C s básní Genius loci a Alena Šafaříková ze 6. A za text Ztracena a nalezena.
Dále byli oceněni:
Martin Bílek, 9. C text Oblíbený kuchař
Karolína Holá, 9. A text Tajuplný Krumlov
Jakub Kalista, 9. C text Tajemný Český Krumlov
Tereza Kratochvílová, 9. C text Bílá paní se vrátila
Soňa Kubíková, 9. A text Tajemství Českého Krumlova
Všem úspěšným pisatelům blahopřeji a děkuji za příkladnou reprezentaci školy.
H. Kozáková