Vánoční jarmark v naší škole

Ve čtvrtek dne 7. prosince proběhla v naší škole oslava Vánoc spojená s tradičním jarmarkem, dílnami, vystoupením školní kapely a zpěvem u vánočního stromu.
Návštěvníci si mohli u stánků či na bleším trhu zakoupit dárky pro radost, v dílnách vyrobit vlastní výrobky a poslechnout či zazpívat písničky. Zájemci se zastavili v kavárně, kde byl velký výběr vynikajících pochutin a nápojů. Škola byla krásně vyzdobená a zavládla v ní klidná a pohodová předvánoční atmosféra.
Chtěli bychom poděkovat všem žákům, učitelům a ostatním pracovníkům školy, kteří pomáhali s přípravou, organizací a závěrečným úklidem. Další poděkování patří těm, kteří se podíleli na zdárném průběhu vánočního volejbalového turnaje. Také děkujeme všem rodičům a hostům za návštěvu.
Přejeme příjemný, klidný a radostný adventní čas.