Výlet na Zátoň 8.B

Na tento výlet jsme jeli za účelem povzbudit týmového ducha naší třídy a sblížit se, což se nám podařilo pomocí her, jež byly nachystané. Třeba na lyžích to šlo týmu Kalinga opravdu dobře, když se zkoordinoval a udal si správné tempo. Zatímco tým Borců stále zmatkoval a nesoustředil se, takže to nešlo. Oba týmy proti sobě samozřejmě soupeřily, a i když to vypadalo na výhru týmu Kalinga, nakonec to byli Borci, jež si odnesli slávu. Ale i přesto si to všichni užili, hráli hry jako o život a povzbuzovali všechny spoluhráče. Ovšem na druhý den už žádné hry nebyly, měli jsme připravený program na téma středních škol, přijímacích zkoušek, o kterých nám něco pověděli bývalí deváťáci, a budoucí práce. Byli tu tací, kteří hned věděli kam chtějí. Někdo si nebyl jistý a někdo nevěděl vůbec. Navštívil nás dokonce i pan policista z Českých Budějovic a věnoval nám spousty času. Výlet si každý užil svým způsobem a vracel se domů s bezva zážitky. Výlet na Zátoň, tedy podle mě, naší třídu rozhodně více spojil.

Za 8.B Tereza Ambrůžková a Jonáš Mojcher