Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

PŘÍPRAVKA POTVRDILA MIMOŘÁDNOU VÝKONNOST
Autor: Oldřich Záhoř, četlo 13268 lidí, 2018-02-05 13:17:59
Téměř přesně před dvěma lety jsme na těchto místech vyjádřili nadšení nad mimořádným výkonem, který se podařil dětem z naší volejbalové přípravky vedené panem trenérem Plichtou. Když jsem tehdy hledal slova, která by vystihla dominanci našich dětí v krajské soutěži škol s výukou volejbalu vyjádřenou kompletním obsazením stupňů vítězů, v duchu jsem si říkal, že bych si to měl užít, neboť něco takového už se nebude opakovat. Jak moc jsem se mýlil. Náš volejbalový potěr letos nejen obsadil všechny stupně vítězů jako tenkrát, ale zatímco tehdy za sebou nechal 22 družstev ostatních škol, tentokrát jich bylo plných 47. Co dodat. Snad jen to, že k té nutné dávce štěstí musíte určitě přisypat notný kus poctivé práce, jinak se takový výsledek zopakovat nedá. Takže: "fakt dobrá práce přípravko."
Abych nezapomněl. Kdopak nám to hrál?
Samuel a Emma Theierovi, Jan Smetana, Jana Vávrová, Natálka Zíglerová, Ant. Patč, Markéta Fialová, Vašek Patč a Filip Kopřiva.

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 42, Vaše IP: 3.83.87.94