Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

1. schůzka Školního parlamentu
Autor: 9.B, četlo 9500 lidí, 2018-09-20 22:46:56
Ve středu 19.září se konalo 1. zasedání Školního parlamentu. Sešli se zvolení zástupci ze všech tříd kromě 7.C, která byla předem omluvena kvůli školní akci. Po přivítání a uvedení nových členů do funkce člena ŠP, připomenutí stanov ŠP a uvědomění si významu ŠP ve škole, jsme diskutovali o rozdělení rolí ve ŠP, o kterém se ovšem bude hlasovat až příští zasedání (24.10.).
Úkoly pro třídy: 1) Každá třída může navrhnout akci pro školu (třídu), kterou by tento školní rok chtěla prožít - akce, které bychom chtěli zopakovat z minulého školního roku nebo nové akce, které by proběhly letos. Někdo se musí ale zaručit za její organizaci.
2) Třídy si připraví otázky pro paní ředitelku Ivanu Severovou, která bude naším hostem na 2. zasedání ŠP (co se nám líbí a nelíbí nebo co bychom chtěli změnit)
Úkoly pro členy ŠP:
1) členové budou přemýšlet o svých rolích ve ŠP - hledáme obsazení těchto rolí:
- Předseda ŠP (zastupuje všechny žáky zejména v komunikaci s vedením školy a pedagogickými pracovníky, podílí se na přípravě programu zasedání ŠP a kontroluje práci členů parlamentu
- Místopředseda (zastupuje předsedu v jeho nepřítomnosti, vede fotodokumentaci)
- Zapisovatel (provádí zápis z každého zasedání, archivuje a zveřejňuje zápisy z jednání - nástěnka, webové stránky školy)
- Tiskový mluvčí (informuje všechny žáky a učitele o dění ve ŠP prostřednictvím školního rozhlasu)
2) Členové ŠP budou přemýšlet o vlastní akci pro školu (pro třídu, učitele), budou jejím garantem
Příští zasedání ŠP se uskuteční ve středu 24.října, sraz ve 14:00 v hale
Za 9.B Jonáš Mojcher

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 115591, Vaše IP: 3.129.247.196