Dnes je Pondělí 25.3.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

OPEN GATE 2018
Autor: Zdeněk Pilař, četlo 1468 lidí, 2018-11-27 11:44:49
Dne 26.11. 2018 byly dveře školy otevřené rodičům dětí, kteří navštěvují klub logických, deskových a společenských her...zkrátka "LOGIČÁK, NÉÉÉ".
OPEN GATE 2018 je otevřené herní odpoledne rodičů a dětí, které, já sám jako realizátor této aktivity, vnímám jako krátké "ohlédnutí se" za vším, co se nám zatím podařilo pochopit a naučit se. Od vnímání pravidel hry, respektu k soupeři či jinakosti v myšlení a pochopení dětí. UŽ VÍC UMÍME, NEŽ NEUMÍME! A TO UMĚNÍ JE VIDĚT na momentkách (fotografiích) z her. Rodiče obeznámeni pravidly hry, hráli proti svým dětem. OBĚ STRANY SE OCENILY ČAJEM ČI KÁVOU NEB TO BYLO NEFORMÁLNÍ SETKÁNÍ. PŘÍJEMNÁ KONVERZACE BYLA SAMOZŘEJMOSTÍ A BONUSEM!
Mnoho rodičů odcházelo s úsměvem na tváři a DĚKUJI... ZAZNĚLO JAKO UPŘIMNÁ LICHOTKA, POBÍDKA PRO DALŠÍ CHUŤ K PRÁCI A POZNÁVÁNÍ NOVÉHO...HERNÍHO!
DĚKUJI VŠEM, DĚTEM I RODIČŮM, ZA MILÉ SETKÁNÍ. ZDENĚK PILAŘ

Open Gate 2018Open Gate 2018Open Gate 2018Open Gate 2018

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 151764, za uplynulou hodinu: 169569, Vaše IP: 34.228.42.25