Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Vystoupení kapely NÁDRŽ na krumlovském náměstí
Autor: Radka Kmochová, četlo 5535 lidí, 2018-12-19 18:01:49
V sobotu 15. prosince, jako již tradičně, vystoupila naše školní kapela NÁDRŽ na krumlovském náměstí ve složení: Amálka Tomanová, Táňa Smeykalová, Veronika Talířová, Ondřej Smeykal, Radek Toman a Kristýna Anna Korčáková. Diváky potěšila celkem devíti písněmi, jako například Vinaři, Na vodě nebo Pro Emu. Letošní vánoční novinkou, kterou si kapela připravila, byla všem známá píseň Christmas Is All Around z filmu Láska nebeská, pro kterou kapele složil český text náš školník Roman Domin. Píseň tedy obdržela název Kouzla Vánoc, a sklidila velký úspěch. Kapela dostala od Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov finanční odměnu pro činnost kapely a sladkosti. Děkujeme.Už nyní se těší na další ročník tohoto zpívání.

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 111045, Vaše IP: 3.135.205.146