Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Škola na sněhu 5.B
Autor: Hana Čechová, četlo 5179 lidí, 2019-01-21 18:17:17
Ve školním týdnu 14. - 18. 1. 2019 se třída 5.B vypravila do školy v přírodě s lyžovačkou na Nové Hutě. Cesta tam byla kvůli náledí dlouhá a adrenalinová, ale útěchou nám byl příjezd rovnou na oběd. Strava byla pro většinu z nás po celou dobu výborná, bydleli jsme v krásných pokojích, po celou dobu si užívali spousty her a soutěží (trefování tužkou do láhve, závod v jízdě na pytli, volba Cool boye 5.B, fotbalový turnaj, vybíjená, soutěž z češtiny, matiky, přírodovědy i vlastivědy, poznávačky a hledačky připravené skupinami dětí, oblíbená Bubu párty, svatba dospěláků s výměnou rolí a mnoho dalších aktivit). Počasí nám vyšlo, sněhu byla spousta, no a i když to tak nejdřív nevypadalo, rozlyžovali se i absolutní nelyžaři, za což mají všichni velkou pochvalu. Myslím, že jsme si to všichni moc užili.

škola na sněhu 5.Bškola na sněhu 5.Bškola na sněhu 5.Bškola na sněhu 5.B

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 111338, Vaše IP: 18.188.40.207