Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

6. schůze Školního parlamentu
Autor: 9.B, četlo 7107 lidí, 2019-02-21 19:48:42
Dne 21.2.2019 se tradičně sešel Školní parlament.

Na tuto schůzi nás přišel navštívit pan školník Roman Domin. Jako první informoval o tom, že ve třídách 9.A a 6.A je při každém úklidu třídy obrovský nepořádek, a proto bychom chtěli vyzvat všechny žáky k tomu, aby si ve svých třídách uklízeli. Dále nám ale vyprávěl například o tom, že tento rok jsou školní WC mnohokrát čistší než minulý rok, nebo že se ve skříňkách na druhém stupni ztrácí méně věcí.

Po panu školníkovi přišel školní metodik prevence, pan učitel Pilař. Ten nám vyprávěl o elektronické schránce důvěry zvané "Nenech to být", zkratka NNTB. Je to stránka na podporu dětí ze škol, které jsou šikanovány a bojí se to někomu říct. A nemusí to být jenom člověk který je šikanován, ale můžou napsat například i rodiče kvůli svému dítěti, nebo kamarád šikanovaného. Pokud na to chtějí upozornit, stačí navštívit stránky www.nntb.cz, kde vyplní pár otázek, a tento soubor informací se odešle na školu, na kterou žák chodí. K učitelům se poté tyto informace dostanou, a měli by se snažit danému žákovi pomoci.

Za 9.B Jonáš Mojcher

NNTB