Dnes je Pondělí 17.6.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Okresní kolo recitační soutěže
Autor: Radka Kmochová, četlo 1732 lidí, 2019-03-17 14:31:23
Žáci naší školy vybojovali v okresním kole recitační soutěže, která se konala v pátek 15. března, tři postupy do krajského kola a jedno čestné uznání.
Celé soutěžní dopoledne se neslo v dramatickém duchu. Pro soutěžící byla připravena dramatická dílna, kde si mohli krátit čas čekáním na svůj výstup. Tím rovnou spojili příjemné s užitečným. Na jazykolamech a různých cvičeních totiž trénovali svůj hlas a přednes.
Naši školu celkem reprezentovalo osm žáků. Tereza Svobodová z 1.B a Pavel Talíř z 1.A v nulté kategorii, v kategorii první Isabella Bergerová z 2.C, která získala čestné uznání a Eliška Solomonová z 3.B. Druhá kategorie byla nejúspěšnější. Táňa Smeykalová z 5.B vybojovala 1. místo a Anna Kašáková z 5.A 2. místo. Obě žákyně postupují do krajského kola. Poslední reprezentanti naší školy soutěžili ve třetí kategorii. Petra Mrhalová ze 7.C a Jan Nepivoda ze 7.C, který se umístil na 2. místě s postupem do krajského kola.
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím držíme palce v krajském kole.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 8301, za uplynulou hodinu: 161, Vaše IP: 54.85.162.213