Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Žákyně naší školy postupuje do celostátního kola v recitaci
Autor: Radka Kmochová, četlo 3992 lidí, 2019-04-29 20:22:04
Ve čtvrtek 25. a v pátek 26. dubna se v Prokyšově sále v Českém Krumlově uskutečnilo krajské kolo recitační soutěže, kde naši školu reprezentovali celkem tři žáci. Ve čtvrtek Jan Nepivoda ze 7.C, v pátek Anna Kašáková z 5.A a Táňa Smeykalová z 5.B, která svým přednesem oslnila porotu a vybojovala postup do celostátního kola, které se uskuteční 7.-9. června ve Svitavách. Zúčastní se tedy přehlídky těch nejlepších recitátorů z celé České republiky, kam zaslouženě patří. V rámci soutěže byla pro soutěžící připravena zahřívací dramatická dílna, kde si mohli před svým vystoupením procvičit hlas a vzorně se připravit. Za odměnu se pak mohli všichni soutěžící podívat do pohádkového domu nebo si užít legraci v zrcadlovém bludišti. Všichni si to moc užili.
Děkujeme všem třem žákům za vzornou reprezentaci školy a Táně ještě jednou moc gratulujeme!

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 112714, Vaše IP: 18.221.129.19