Dnes je Pondělí 19.8.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

LINZ 2019
Autor: 8.B, četlo 2093 lidí, 2019-05-02 00:38:31
Ve čtvrtek 25.4. se žáci 8. ročníku vydali na vzdělávací výlet do rakouského Lince. Po příjezdu nás uvítal mohutný Dunaj, u kterého jsme vystoupili a šli do "Ars Elektronica Centra". Tam jsme měli zajímavou přednášku o moderních technologiích. Také jsme byli v 8K kině, kde jsme navštívili vesmír nebo lidské tělo. Poté následovala návštěva centra, jízda tzv. "City Expres" po městě. Po projížďce nás čekal rozchod. Když jsme se úspěšně shledali, vydala se naše výprava na Pöstlingberg, na kterém nás uvítal nádherný výhled na město a Alpy. Navštívili jsme muzeum pohádek, především zde byly pohádky od bratří Grimmů. A na závěr už nás čekala jen cesta domů. Chtěl bych za všechny zúčastněné poděkovat paní učitelce Plichtové za skvělý program. Za všechny účastníky zájezdu Michal Svoboda (8.B)

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 11577, za uplynulou hodinu: 479651, Vaše IP: 18.206.15.215