Dnes je Pondělí 19.8.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Kapela NÁDRŽ na Kaplických hrátkách
Autor: Radka Kmochová, četlo 1695 lidí, 2019-05-09 13:29:21
V sobotu 4. května se naše školní kapela NÁDRŽ zúčastnila, jako každý rok, nesoutěžní hudební přehlídky Kaplické hrátky. Své vystoupení zahájila energickou písní V blbým věku od zpěváka Xindla X a poté navázala písničkou s názvem Volným pádem, známou jako anglickou píseň Falling Slowly, kde český originální text napsal kapele náš školník Roman Domin. Vystoupení NÁDRŽE sklidilo velký úspěch a lidé byli zklamaní, že toho nezahrála víc. Diváci shlédli celkem 10 vystoupení. Kromě naší kapely byli ostatní muzikanti ze Základních uměleckých škol a Domů dětí a mládeže z Kaplice, Českého Krumlova a Malont. Všichni vystupující obdrželi dárkové koše. Vystoupení se dětem moc povedlo a my tak děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 11575, za uplynulou hodinu: 479649, Vaše IP: 18.206.15.215