Dnes je Neděle 8.12.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

5.B + 5.C v Praze
Autor: Hana Čechová, četlo 2265 lidí, 2019-05-27 20:54:13
V úterý 21. 5. jsme v 7:00 vyjeli na výlet do Prahy. Cesta trvala asi tři hodiny. V Praze na nás čekal pan průvodce. Šli jsme se podívat na různé památky, např. na Petřínskou rozhlednu, která měla 299 schodů a byla postavena roku 1891, do zrcadlového bludiště, které bylo strašně krátké a lehké, na Pražský hrad, kde jsme viděli střídání stráží, do Katedrály sv. Víta, do Vladislavského sálu, na Karlův most a na Staroměstské náměstí, kde jsme v 16:00 viděli orloj. Jediné, co mě nebavilo, bylo dlouhé čekání ve frontách. Taky jsme zašli do McDonald's. Nejvíc se mi líbilo na Karlově mostě a na Staromáku, moc mě to nebavilo ve Vladislavském sále. Bylo to velmi hezké a zábavné a doufám, že tam někdy zase pojedu. Za třídu 5.B Anetka Beterová, Elinka Turnerová, Maky Kuntošová.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 202459, za uplynulou hodinu: 508361, Vaše IP: 3.229.122.219