Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Návštěva České televize
Autor: 5.A, četlo 4216 lidí, 2019-06-02 14:26:21
Pár vzpomínek žáků. K. Tondlová - Ve středu 29. 5. jsme jeli na výlet do Prahy. Jeli jsme krásným novým autobusem. Cesta utekla rychle. V Praze jsme si prohlédli pražský hrad a vyfotili jsme se s hradní stráží. Na Staroměstském náměstí jsme stihli Orloj. Na Václavském náměstí jsme měli rozchod. Naobědvali jsme se a sešli se u sochy sv. Václava. Potom jsme jeli metrem na Kavčí hory, kde sídlí Česká televize. Tam jsme měli dvouhodinovou prohlídku. Ukázali nám studia, kulisy, kamery. Viděli jsme i některé populární herce. Těsně po skončení pořadu Sama doma jsme navštívili studio ze kterého se vysílalo a setkali jsme se s paní moderátorkou Ester Janečkovou. Po prohlídce jsme si v krámku koupili nějaké suvenýry a vydali jsme se na cestu domů. Mám nádherný zážitek!
T. Pilař - V České televizi jsme viděli přípravu na televizní soutěž Kde domov můj. Soutěžili tří Tomášové. Těším se až to budou na podzim vysílat! Bylo to pěkné, Praha je krásné město.
P. Šafařík - Viděli jsme studia, ve kterých se natáčí pořady a seriály. Viděli jsme z kulis postavený byt, který vypadal jako skutečný. Na zdech jsme viděli podpisy lidí, kteří tam pracovali. Také jsme se dozvěděli, že tam mají 42 km chodeb. Moc se mi to všechno líbilo!

Návštěva české televizeNávštěva české televizeNávštěva české televizeNávštěva české televize

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 108579, Vaše IP: 3.133.156.156