Dnes je Pondělí 19.8.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

5. B na Vysočině
Autor: Hana Čechová, četlo 1305 lidí, 2019-06-14 20:54:16
Fíla Endlicher: v pondělí jsme se brzy ráno sešli na vlakáči a jeli do ČB, kde jsme hodinu čekali na rychlík do Počátek. Potom jsme šli pět kiláků pěšky do tábora. Při úniku z ostrova bylo dost drsný, že nás holky musely přenášet. Plavili jsme se v rybníku i v bahně. Eliška Mikešová: celou Berušku jsme si moc užili, hráli jsme různé hry, např. únik z ostrova, dělali jsme sumo, bahenní zápasy, spali jsme v chatkách. Nejlepší bylo lanové centrum, co bylo fakt super. Dennis Pražák: měli jsme tam hodně programů, např. paintball, pokladovku, střelnici, bahenní arénu, párty. Nejhorší byl únik z ostrova, nesnášel jsem tam kotrmelec v bahně.
Honza Dvořák: měli jsme moc hodné kuchařky a nejvíc se mi líbil paintball. Evelínka Debnárová: únik z ostrova byl hodně bahnivý, běhací a mokrý. Párty s instruktorem Vaškem byla fakt hustá. Klárka Vosátková: nejvíc se mi líbilo v lanovém centru a noční bojovka, při které jsme hledali vraha, vražednou zbraň a zjišťovali totožnost oběti. Moc mě nebavila pokladovka a apokalypsa. Barča Aulická: program byl opravdu krásný a moc jsem si to užila. Johanka Böhmová: můj nejlepší zážitek byl únik z ostrova. Moc se mi tam líbilo a klidně bych tam zůstala i déle.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 11300, za uplynulou hodinu: 479372, Vaše IP: 18.206.15.215