Dnes je Neděle 22.9.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Pravidla přezouvání v TV
Autor: Hana Kozáková, četlo 1132 lidí, 2019-09-02 13:04:40
Vážení rodiče Od roku 1972 naší školou i oběma tělocvičnami prošlo mnoho žáků, sportovců a sportující veřejnosti. V hodinách TV je nutné dodržovat pravidla ohledně přezouvání.
Do obou tělocvičen, velké s parketami a malé s relativně novým polyuretanovým povrchem, je nutno nosit výhradně sálovou obuv se světlou podrážkou.
V období září, října a dubna, května, června chodí žáci na TV na školní hřiště s tartanovým povrchem. Pohybují se i po trávě, skáčou do písku... Je tudíž nutné, aby v tyto měsíce měli DVOJE BOTY na TV - na ven a do tělocvičen
Současný stav je ale takový, že při dalším poškození už bude muset dojít na kompletní výměnu palubovky.
Pomozte nám zachovat současný, zatím udržitelný, stav obou povrchů tělocvičen tím, že pořídíte svým dětem na TV DVOJE BOTY a dohlédnete, aby je měly ve škole.
Metodik TV, Mgr. Oldřich Záhoř

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 62421, za uplynulou hodinu: 470093, Vaše IP: 35.171.146.16