Dnes je Pátek 3.7.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Pomůcky pro 1. ročník a Než zazvoní
Autor: Boccelli, četlo 484 lidí, 2020-06-23 10:27:45
Vážení rodiče.
Vzhledem k tomu, že se letos školní projekt "Než zazvoní" uskuteční až v srpnu, seznam pomůcek pro prvňáčky posíláme s předstihem.
V balíčku od školy každý žák dostane: anilínové barvy, tempery, mazací tabulku s fixem.
Pomůcky, které kupují rodiče:
Desky na sešity, pastelky do penálu (10 barev), voskovky Koh-i-noor, tužky č. 2 - 2x, ořezávátko s krytem, pero Tornádo či bombičkové (až od října) - 2 kusy, kelímek, štětce (různé velikosti 4 ks - ploché, kulaté), hadřík, guma, barevné papíry, lepidlo na papír (tyčinka), nůžky, podložka na lavici, plastelína, paleta, košile, či pracovní oděv na Vv, cvičební úbor, tenisky (sálovky) nebo cvičky na Tv (bez černé podrážky), podepsané bačkory.
Pokud možno, vše podepsat.
Sešity, obaly, kufříky či kapsáře a další drobnosti doladíme v září. S pozdravem paní učitelky z 1. tříd.
1. setkání NEŽ ZAZVONÍ proběhne 25. 8. 2020 od 16:30. S sebou: bačkorky, penál, pastelky, spínací špendlík.
2. setkání proběhne 27. 8. od 16:30.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 3333, za uplynulou hodinu: 172345, Vaše IP: 35.168.111.204