Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

3.C v Chlumečku
Autor: Hana Čechová, četlo 638 lidí, 2020-09-21 19:09:34
V pátek 18. 9. se 3.C spolu s 5.C vydala na vzdělávací akci "nejen" o včelkách samotářkách do Chlumečku. A co na to děti?
Adélka Salzerová: Líbilo se mi, jak Max skákal po paní učitelce a taky se mi líbila všechna zvířátka a to, že jsme si mohli hladit kočičky. Nelíbilo se mi, že jsme museli odjet, a že nejdřív bylo škaredě. Kačka Přibylová: Líbily se mi hry, lamy, pes, kočka, záchod, povídání o včeličkách a moc mě bavilo jejich vyrábění.
Míra Dinka: Bylo to tam moc úžasné. Zvířata byla moc hodná, líbil se mi pes a kočičky, krmili jsme zvířata a vyráběli jsme včelu. Luky Bíca: Líbilo se mi, jak jsme mohli pohladit ovečky, lamy a pejska a taky vyrábění včelky. Nelíbilo se mi, že jsem musel brzy vstávat, a že nejdřív byla zima.
Tom Bíca: Byla sranda, hladili jsme ovečku, kočku a psa, sbírali jsme kuličky, vytvářeli včelky a povídali si o nich, plnili jsme úkoly na stanovištích.
Anička Vyoralová: Bylo to tam skvělé. Byl tam pejsek, který se jmenoval Max a pořád skákal na paní učitelku.
Adélka Stříteská: Líbilo se mi plstění z vlny a Max s Mínou, lamy, ovečky a hra s kytkami a kuličkami.
Nela Kadlecová: Kromě jiných zvířat jsme si hladili taky živou slepičku.

3.C v Chlumečku3.C v Chlumečku3.C v Chlumečku3.C v Chlumečku

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 111895, Vaše IP: 3.91.11.30