Vánoční jarmark

Vánoční jarmark se na naší škole uskutečnil již potřetí.
I když máme s realizací jarmarku větší zkušenosti, ani tentokrát jsme neponechali nic náhodě. A tak první přípravy začaly už v listopadu, kdy se většina tříd soustředila na výrobu vánočního zboží. Středeční odpoledne před Vánocemi patřilo už stavění prodejních stánků, přípravě kavárny, výzdobě školní haly, chodby v přízemí a přilehlých tříd. Tyto prostory se totiž změnily v náměstí a v hlavní ulici, z níž se vcházelo do obchodů nabízející nejrozmanitější zboží.
A 22. prosince to všechno propuklo. Na našem náměstí střídavě vystupovaly děti s koledami, útulné prostředí kavárny vybízelo k posezení při kávě nebo čaji, nechybělo ani výborné pečivo od maminek, v zákoutí ulice se zase pro změnu prodávaly pravé vánoční perníčky. Ze školní kuchyňky voněly čerstvě smažené bramboráky, obchody byly plné dětských i dospělých zákazníků a do kavárny se nebylo možné pro velký zájem ani dostat.

Škola utichla až kolem 18.00 hod., kdy se nám podařilo všechno uklidit a vrátit zpátky, takže se zase obchody staly třídami a ulice chodbou. Byli jsme trochu unavení, ale odcházeli jsme s dobrým pocitem, že se nám i tentokrát jarmark vydařil.

Za 9.D Katka Vávrová a Monika Miková

JarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmarkJarmark