8.A na Zátoni - 26. - 27.5.

Když jsme přijeli do Zátoně, čekal nás hned první úkol. Museli jsme z jakési roury vyplavit klíče, jinak bychom se nedostali dovnitř domu. Ubytovali jsme se a hned šli ven hrát hry. Byla to velká sranda. Šlo hlavně o domluvu a organizaci, jinak bychom nic nezvládli. Venku jsme hráli a blbli až do noci, jenže se spustila hrozná bouřka, takže jsme šupajdili dovnitř. Vevnitř jsme seděli v kroužku a hráli další hry. Kolem půlnoci jsme se šli vysprchovat a spát. Samozřejmě většina nespala :D, ale usli jsme až k ránu.
Jelikož druhý den bylo venku mokro a zima, zůstali jsme vevnitř v teplíčku. Tentokrát jsme seděli v kroužku a argumentovali. Nakonec jsme probírali povolání, která bychom chtěli dělat do budoucna. Míša nám vyprávěla o gymnáziu a o tom, jak se rozhodovala, kam půjde na školu. Ale mám takový pocit, že ji vnímala asi třetina třídy, ostatní v kroužku usínali.
Všem se určitě na Zátoni líbilo, mně osobně ano, protože byla opravdu legrace. :-)

Za 8.A Alex Fekete

1. bojový úkol - musíme nanosit vodu do válce a získat klíč od budovy ... Musíme to dokázat, jinak spíme venku ...SpolupráceNela to vyřešila - našla lepenku! Bohužel to stejně nepomohlo - klíč se zasekl :-(Skupinové hry - číslaČísla v kruhuČísla v kruhuČísla v kruhuA jde se na lyže ... Levá - pravá - levá - pravá ... Půjde to?Této skupině to šlo báječně :-)Raz dva.A kulička se kutálí ... A holky s kuličkou ...Rychle!SumoSumoSumíciSumoZuzčina taktika - běhání v kruhuA ven!Vašek je opravdu těžký pavoukLepší způsob nošeníHoupy ......hou.NatyA blíží se královský úkol - vysvětlováníLíbání přes papírKrálovský úkolPodej mi papírek ...Kluci v akci