Adventní zastavení

Příjemnou a pohodovou atmosféru nabídla naše škola ve čtvrtek 13.12. dětem i dospělým. Školní kavárna s dobrotami, kouzelní andělé (výrobky dětí), stánky se zbožím a tóny vánočních koled přivítaly všechny návštěvníky hned v hale školy. Bohatou nabídku měly všechny dílny na I. stupni. Že zájem o ně byl velký, svědčí hlavně to, že každou navštívilo kolem 100 dětí. Hezké bylo, že se do práce zapojili i rodiče. Koledy v podání dětí zazněly v závěru odpoledne pod vánočně ozdobeným stromem před školou, kde se návštěvníci mohli občerstvit teplými nápoji. Staršími žáky očekávaná diskotéka vypukla v 16,30 v tělocvičně a celou hodinu za hudby a světelných efektů vybíjely děti svou energii. Na přípravě a realizaci akce se podílela řada učitelů a dětí, a proto jim patří poděkování, stejně tak děkujeme paní kuchařkám za výborný zákusek do kavárny.
Věříme, že příští rok prožijeme podobné odpoledne.