PANE A PANÍ: "POJĎTE, BUDEME SI HRÁT".

Milí rodiče, vážení dospělí a dětští přátelé školy,
rádi bychom Vás oslovili naším projektem ?Zátoňské ševeleníčko?.

Zdánlivě krkolomný název, že?
Avšak naše snažení je jasně zacíleno do pohody, klidu a ohlédnutí se za zážitky a událostmi, které každá třída 6. ročníku prožívá a bude prožívat v nově vzniklém kolektivu dětí. Najděme si volnou chvilku a buďme společně s dětmi v dějství zátoňském!

A toto je jeden z pádných argumentů, abychom ve školičce mé nejoblíbenější - ZŠ ZA NÁDRAŽÍM, toto dokázali!
Být společně: dítě, učitel a rodič

Využijte této jedinečné možnosti, kterou nabízí škola, a přijeďte na Zátoň, která je pořádána pro žáky:
6.C v termínu 14.-16. září
6.B v termínu 21.-23. září
6.A v termínu 5.-7. října
Jste srdečně zváni na každopáteční ?čajové či buřtové? posezení od 18.00 hodin (čas upřesní Vaše třídní učitelka), kde si můžeme prostřednictvím dětí zavzpomínat, jak se žije ve škole dnes a jaké to bylo za Vašeho mládí.

Přijměte toto psaní jako pozvánku.
Zdeněk Pilař

DĚTSKÝ SVĚTUČITELSKÉ "BUDOVATELSKÉ" PÍSNĚTVOŘÍME..HRAJEME....A MÁME HOTOVONAŠÍ ZLATÍ RODIČE