Dnes je Sobota 21.9.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Zápis 2014
Autor: Boccelli, četlo 9153 lidí, 2014-01-08 17:06:37
Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
zápis do 1. tříd se bude konat v pátek 17. ledna 2014 od 13:00 do 17:00 hodin. Srdečně zveme všechny nastávající prvňáčky spolu s jejich rodiči. Na základě Vašich nejčastějších telefonických dotazů sděluji následující informace:

Přednostně budou do naší školy přijati žáci trvale bydlící ve spádovém obvodě ZŠ Za Nádražím, žáci, kteří již mají na této škole staršího sourozence a děti zaměstnanců školy. Ostatní žáci budou přijati na základě rozhodnutí ředitelky školy.

Naše škola nabízí možnost výběru dvou druhů písem. Klasického - kličkového a písma Comenia Script. Je na Vás, který typ písma pro Vaše dítě vyberete. Kdo si není jistý výběrem, může v době zápisu navštívit třídu, ve které bude s písmem Comenia Script blíže seznámen a poté se rozhodne, kterému písmu dá přednost. (pomoc - http://www.lencova.eu/cs/uvod/comenia_script)

V případě zájmu o odklad školní docházky přineste s sebou doporučení lékaře nebo klinického psychologa a doporučení pedagogicko-psychologické poradny.

Mgr. Dana Hoššová

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 62266, za uplynulou hodinu: 469936, Vaše IP: 35.171.146.16