Bakaláři - web

Vážení rodiče, milí žáci!
Po půlroce od přechodu na nový systém informací a komunikace prostřednictvím webové aplikace Bakalářů můžeme na základě získaných ohlasů prohlásit, že naprosté většině rodičů, žáků i učitelů vyhovuje a v mnohém šetří čas i práci.

Přesto nás ve větší míře, než jsme předpokládali, neustále oslovují žáci i rodiče s žádostí o opakované vygenerování přístupového hesla.

Začátkem šk. roku jsem v článku "Bakaláři - osobní údaje" popisoval, jak si systém nastavit, aby si žák i rodič při ztrátě, zapomenutí nebo prozrazení, mohl nové heslo vygenerovat sám a nemusel čekat na třídního učitele.

Znovu tedy připomínám a DOPORUČUJI
- na rodičovském účtu v sekci Osobní údaje si po zaškrtnutí "umožnit změny" (vpravo nahoře) vložte e-mailovou adresu žáka a e-mailovou adresu rodiče (viz obrázek - vlevo uprostřed). Po jejich přenesení do systému (zmizí barevné označení) bude fungovat možnost vygenerování nového hesla na přihlašovací stránce.

Po vygenerování nového bezpečného hesla je samozřejmě možné si v části "Nastavení / Změna hesla" opět nastavit heslo vlastní, snáze zapamatovatelné.

Děkujeme za pochopení a za spolupráci.
Máte-li jakékoli podněty nebo připomínky k systému Bakaláři, pište je i nadále na kriz(at)zsnadrazi.cz nebo do Komens na mou osobu.

Mgr. Jan Kříž

Logo 1 - ZŠ Za Nádražím v Českém KrumlověLogo 2 - ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově