BAKALÁŘI - pro nové rodiče a žáky

Vážení rodiče,

pokud jste nově přišli do naší školy a budete tak používat webovou nebo mobilní aplikaci Bakaláři, je potřeba mít nejdříve přístupové údaje (login a heslo).

Doporučuji proto nejdříve pročíst sérii článků "Bakaláři na webu" v sekci Servis pro rodiče. Tyto články vznikly jako reakce na aktuálně řešené potřeby žáků a rodičů. Protože za tři uplynulé roky se některé věci změnily, články jsem aktualizoval.

V současnosti platí, že jak rodič, tak žák, si své přihlašovací údaje vygeneruje sám po zadání své funkční emailové adresy (Zapomenuté heslo na přihlašovací stránce). Email vloží do systému zástupce ředitele nebo třídní učitel při nástupu do školy. Je třeba, aby se rodiče i žáci přihlašovali zásadně jen na své účty - liší se oprávnění i informace, které jsou na ně posílány. PROSÍME - DODRŽUJTE TO! V opačném případě se může stát, že jak rodiči, tak žákovi, informace jemu určené nedorazí.

V případě jakýchkoli problémů s Bakaláři mne kontaktujte.

Mgr. Jan Kříž, koordinátor ICT

Logo 1 - ZŠ Za Nádražím v Českém KrumlověLogo 2 - ZŠ Za Nádražím v Českém Krumlově